Yli 40 vuoden kokemuksella – 18 000 käyttäjää 38 maassa

Vertex Systems on suomalainen,  maailmanlaajuisesti tunnettu ja arvostettu suunnittelun ja tiedonhallinnan ohjelmistoratkaisujen toimittaja teollisuudelle. Vertex -suunnitteluohjelmistot sujuvoittavat teollisesti valmistettavien tuotteiden suunnittelua ja valmistusta. Asiakkaitamme ovat metalliteollisuuden kone- ja laitevalmistajat, teolliset rakentajat, kalusteiden valmistajat, laitostoimittajat, prosessiteollisuus sekä näitä palvelevat suunnittelutoimistot. Vertexin vahvuus on rakentunut oman tuotekehityksen huippuosaajien kykyyn yhdistää vankka eri toimialojen tuntemus sekä pitkäaikainen, tiivis yhteistyö asiakkaidemme kanssa.

Vertex Systems Oy

Vaajakatu 9
33720 Tampere
03 313411
etunimi.sukunimi@vertex.fi

Katso myös kansainvälisten yksikköjemme yhteystiedot.

Laskutus

invoicing@vertex.fi
Verkkolaskuosoite: 003702892145
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503
Vertex Systems Oy:n Y-tunnus: 0289214-5
VAT-tunnus: FI02892145

Paperimuotoiset laskut:
Vertex Systems Oy
PL 72751
00021 LASKUTUS

Vertex Systems Oy

Vaajakatu 9
33720 Tampere
p. 03 313411

Myynti

Ota yhteyttä myyntiimme, kun sinulla on ohjelmistoihimme ja palveluihimme liittyviä kysymyksiä

Timo Peura
Myyntijohtaja
Koneenrakennus
040-8600940
timo.peura@vertex.fi

Jarmo Saarinen
Myyntipäällikkö
Koneenrakennus
040-1645003
jarmo.saarinen@vertex.fi

Juuso Lilja
Myyntipäällikkö
Koneenrakennus
040-8483615
juuso.lilja@vertex.fi

Sami Hiirola
Myyntipäällikkö
Sähkö, automaatio ja hydrauliikka
040-6734810
sami.hiirola@vertex.fi

Jouni Kuivanen
Johtaja
Rakentaminen
0400-832642
jouni.kuivanen@vertex.fi

Santeri Pyhäniemi
Myyntipäällikkö
Rakentaminen
040-5200315
santeri.pyhaniemi@vertex.fi

Petri Rinta-Opas
Myyntipäällikkö
Keittiö- ja kalustetoimiala
040-5005925
petri.rinta-opas@vertex.fi

Jukka Virtanen
Myyntijohtaja
Laitostoimiala
0400-893881
jukka.virtanen@vertex.fi

Opiskelijat, oppilaitokset ja erikoissovellukset

Opiskelijat
Opiskelijoille suunnatut ilmaiset lisenssit on tarkoitettu erityisesti yliopistojen, teknisten korkeakoulujen, ammattikorkeakoulujen ja ammattiopistojen opiskelijoille. Ohjelma on toiminnaltaan samanlainen kuin yrityskäytössä.

Tilaa opiskelijalisenssi.

Korkeakoulut
Oletko hankkimassa Vertex-ohjelmistolisenssejä yliopistolle, korkeakoululle, ammattikorkeakoululle tai aikuiskoulutuskeskukselle?

Ota yhteyttä myyntiimme.

Opistot ja koulut
Ammattiopistojen, lukioiden ja peruskoulujen Vertex-lisenssit.

Step Systems Oy
Timo Tiusanen
Askonkatu 13
15100 LAHTI
03 7341510
fax. 03 7341511
timo.tiusanen(at)stepsystems.fi
www.stepsystems.fi

AtopS ja AtopKh
Atop Siivouksen ja Kiinteistöhoidon suunnitteluohjelmistot myy

ATOP-TIETO Oy
Tytti Immonen
Perintötie 2D
01510 VANTAA
puh. 020 786 1100
email: atop@atop.fi
www.atop.fi

Vertex CDS
Cable Design System -kaapelisuunnittelun kokonaisjärjestelmiä myy

Vertex Systems Oy
Jukka Virtanen
Myyntijohtaja
0400 893 881
jukka.virtanen@vertex.fi