Ota yhteyttä

Asiantuntijamme kertovat mielellään lisää, miten yrityksesi voi nopeuttaa suunnittelua ja vähentää virheitä.

Jätä yhteydenottopyyntö

Vertex-asiantuntijat ovat käytettävissäsi. Jätä tietosi, niin otamme yhteyttä.

Yhteydenoton aihe

9 + 12 =

Tietojasi käsitellään tietosuojaselosteemme mukaisesti.

Timo Peura

Koneenrakennus
040-860 0940
timo.peura@vertex.fi
LinkedIn

Juuso Lilja

Koneenrakennus
040-848 3615
juuso.lilja@vertex.fi
LinkedIn

Jarmo Saarinen

Koneenrakennus
040-164 5003
jarmo.saarinen@vertex.fi
LinkedIn

Jukka Virtanen

Laitossuunnittelu
0400 893 881
jukka.virtanen@vertex.fi
LinkedIn

Tuotetiedonhallintaprojektit

anna-kaisa wiberg vertex flow

Anna-Kaisa Wiberg

Projektit
040-631 2501
anna-kaisa.wiberg@vertex.fi
LinkedIn

jussi saikkonen vertex flow

Jussi Saikkonen

Projektit,
CAD-integraatiot
0400-229 119
jussi.saikkonen@vertex.fi
LinkedIn

jouko partanen vertex flow

Jouko Partanen

Projektit,
ERP-integraatiot
050-353 9621
jouko.partanen@vertex.fi
LinkedIn

Lue asiakkaidemme kokemuksista

Finnklima ilmastointi- ja lämmityslaitteet

Finnklima ilmastointi- ja lämmityslaitteet

Wihuri Tekninen Kauppa/Finnklima Tuotetietojen saatavuuteen liittyvät haasteet ratkesivat Finnklimassa Vertex Flow tuotetiedonhallintaohjelmiston käyttöönotolla.  Samalla tarjoutui myös mahdollisuus asiakas- ja myyntiprojektien hallinnoimiseen. Case Study Asiakas:...

Nostolaitteita valmistava Scanclimber

Nostolaitteita valmistava Scanclimber

Scanclimber Erilaisia nostolaitteita valmistavan Scanclimberin tuotteiden suunnittelu ja tuotanto tapahtuu Puolassa. Myynti ja tuotetuki toimivat kuitenkin Suomesta käsin. Vertexin CAD- ja tuotetiedon hallintajärjestelmien avulla tarvittavat tiedot liikkuvat sujuvasti...

Amomatic asfalttiasemat

Amomatic asfalttiasemat

Amomatic Vertex-ohjelmistot mahdollistavat asfalttiasemien  kehittämisen jatkuvasti siihen suuntaan, että Amomatic Oy pystyy tarjoamaan entistä moduloidumpia räätälöintejä asiakkaan tarpeiden mukaan. Case Study Asiakas: Amomatic Toimiala: Asfalttiasemien valmistus...