Ota yhteyttä

Kerromme mielellämme lisää siitä, miten yrityksesi voi poistaa päällekkäistä työtä ja vähentää virheitä.

Vertex-asiantuntijat ovat käytettävissäsi.
Jätä tietosi, niin otamme yhteyttä!

8 + 1 =

Tietojasi käsitellään tietosuojaselosteemme mukaisesti.

Timo Peura

Koneenrakennus
040-860 0940
timo.peura@vertex.fi
LinkedIn

Juuso Lilja

Koneenrakennus
040-848 3615
juuso.lilja@vertex.fi
LinkedIn

Jarmo Saarinen

Koneenrakennus
040-164 5003
jarmo.saarinen@vertex.fi
LinkedIn

Jukka Virtanen

Laitostoimiala
0400 893 881
jukka.virtanen@vertex.fi
LinkedIn

Tuotetiedonhallintaprojektit

anna-kaisa wiberg vertex flow

Anna-Kaisa Wiberg

Projektit
040-631 2501
anna-kaisa.wiberg@vertex.fi
LinkedIn

jussi saikkonen vertex flow

Jussi Saikkonen

Projektit,
CAD-integraatiot
0400-229 119
jussi.saikkonen@vertex.fi
LinkedIn

jouko partanen vertex flow

Jouko Partanen

Projektit,
ERP-integraatiot
050-353 9621
jouko.partanen@vertex.fi
LinkedIn

Lue asiakkaidemme kokemuksista

Hitsaava konepaja Steka

Hitsaava konepaja Steka

Uutta tehoa toimintaan tuotetiedonhallinnallaTiedon kulku hallitusti suunnittelijoiden käyttämien laitossuunnitteluohjelmistojen ja tuotetiedonhallinnan välillä on tehnyt Steka Oy:ssä eri osastojen välisestä hajautetusta suunnittelusta sujuvaa. Tehokkuutta...

Finnklima ilmastointi- ja lämmityslaitteet

Finnklima ilmastointi- ja lämmityslaitteet

Wihuri Tekninen Kauppa/Finnklima Tuotetietojen saatavuuteen liittyvät haasteet ratkesivat Finnklimassa Vertex Flow tuotetiedonhallintaohjelmiston käyttöönotolla.  Samalla tarjoutui myös mahdollisuus asiakas- ja myyntiprojektien hallinnoimiseen. Case Study Asiakas:...

Nostolaitteita valmistava Scanclimber

Nostolaitteita valmistava Scanclimber

Scanclimber Erilaisia nostolaitteita valmistavan Scanclimberin tuotteiden suunnittelu ja tuotanto tapahtuu Puolassa. Myynti ja tuotetuki toimivat kuitenkin Suomesta käsin. Vertexin CAD- ja tuotetiedon hallintajärjestelmien avulla tarvittavat tiedot liikkuvat sujuvasti...